Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  BlackMoonBlackMoon  TakvimTakvim  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

5/16 Dark Side of the Moon

YazarMesaj
your guardian angel
Admin

MesajKonu: 5/16 Dark Side of the Moon   C.tesi Mart 20, 2010 1:31 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dean ve Sam avcılar tarafından öldürülüp cennete giderler. Zacahariah onları bulmadan kardeşler Tanrıyla direk bağı olan melek Joshua'yı bulmayı isterler.

Yazan: Andrew Dabb, Daniel Loflin
Yönetmen: Jeff Woolnough
Orjinal Yayın Tarihi: 1 Nisan 2010

NuR
Admin

MesajKonu: Geri: 5/16 Dark Side of the Moon   Cuma Nis. 02, 2010 9:47 pm

allahım ya yine niye ağlatma gereği duydularki baştan sona iki sahnede bir ayrı olay :ühü: :ühü: :ühü: Deanin ilk gördüğü hayal süperdi Sam'in sarılıp "Babam buna asla izin vermezdi ama harika! teşekkürler Dean!" deyişi Deanin bakıp sarılışı harika bi sahneydi ki orda ilk ağladım :D .. Sonra annesiyle olan sahne, Dean'in annesine sarılıp söyledikleri... Sam'in hayallerini öğrendiğindeki bakışları, sözleri... Bide bölümün sonunda kolyeyi atıp gidişi... :ühü: sanki az berbatmış gibi iyice içine ettiler çocuğun :hıh: bu sezonun en duygusal bölümüydü heralde. onun dışında cennet falan baya endişeliydim saçma sapan bişey olcak diye ama iyi yürüttüler hele de Ash'in disneyland benzetmesi cuk oturdu :D onu ve Pamela'yı tekrar gösterdiklerine ayrı bi mutlu oldum tabi :D Cass de garibim gitti bütün ümitleri Tanrı'ya "Son of a bitch" diye seslenmesi de ayrı bi olaydı :D kısacası sonundan nefret etsem de en beğendiğim bölümlerden biriydi kesinlikle bayıldım (ayrıca ilk izleyen olmaktan gurur duyarım! :flirt: )

Admin

MesajKonu: Geri: 5/16 Dark Side of the Moon   C.tesi Nis. 03, 2010 11:18 am

Yavv bu nasıl bir bölümdü böyle... :shock:
Ölcelikle Dean ve Sam'e kurşun sıkan o sersemlere tüm biplencek kelimeleri sayıyorum.. Umarım Dean'ın karşısına bi daha çıkmazlar. Sonra fena olur yoksa :twisted:
Sonraaaa Zacahariah Allah senin belanı vere diyorum burdan iğrenç, kel, göbekli meleklerin yüz karası seni!!!! Mary'i yalıyo ya Dean seni sonunda bi yalıycak görcen! :hah:
Valla bizimkiler iyice küçük emrah moduna girdiler neye el atsalar batıyo Joshua'ya güveniyoduk o da fos çıktı!
Ve ve ve Tanrı!
Bu mudur yani? Emri; ''Geri çekinlin'' hadi lennn! :hıh:
Sen de mi Brutus hesabı yaa bari sen tutsaydın ellerinden :hıh:
Gelelim finale Dean belli etmesede son umut olarak tanrıyı düşünüyodu, gelip tüm bu saçmalıkları durduracağını ama olmadı inancı yıkıldı..
Castiel.... Canımmm bence o bir numaralı melek ya. Hoş o da artık depresyonda Dean gibi o da Tanrının olaya el atacagını düşünüyodu, ama yanıldı inandığı güvendiği her şey yalan çıktı..
Gökyüzüne bakıp Tantıya "Son of a bitch" demesi umutlarını bitirip kolyeyi Dean'a vermesi çok duygusaldı. Dean'ın sonunda kolyeyi çöpe atmasıda...
Şuan içlerinde en sağlam Sam. Dean Castiel ve Bobby sonuçta Tanrının işe karışacağından ümitliydiler ama Sam kendini buna bağlamamıştı...
Neysem sonuç olarak;
Tanrı dünyada, olaya kayıtsız!
Zacahariah pisliğin teki!
Dean'ın ümitleri söndü!
Castiel depresyonda!

Son çare minik Sammy :D

5/16 Dark Side of the Moon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ok Go-Shooting The Moon
» FM 2009 Dark Horizon Teması
» Sailor Moon Müzikleri İçin
» İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)?