Supernatural Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  BlackMoonBlackMoon  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

2/3 Bloodlust

4 posters
YazarMesaj
NuR
Admin
NuR

2/3 Bloodlust Empty
MesajKonu: 2/3 Bloodlust   2/3 Bloodlust Icon_minitime1Ptsi Haz. 22, 2009 5:01 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Orjinal Yayın Tarihi: 12 Ekim 2006
Yazar: Sera Gamble
Yönetmen: Robert Singer

Dean ve Sam bir şehirde Gordon Walker ile tanışırlar.Gordon vampirlerin türünü yok etmek istemektedir. Dean bu adamın görüşlerinden oldukça hoşlansa da Sam aynı fikirde değildir. Sam vampirlerin asıl amacını, zararsız olduklarını öğrenir ve Gordon'la birlikte onları öldürmek isteyen Dean'e büyük bir hata yapmak üzere olduklarını anlatmaya çalışır. Ancak Dean onu dinlemez. Gordon'la birlikte planlarını gerçekleştirmeye kararlıdır.
ugunas
Aktif Üye
ugunas

2/3 Bloodlust Empty
MesajKonu: Geri: 2/3 Bloodlust   2/3 Bloodlust Icon_minitime1C.tesi Tem. 25, 2009 8:43 pm

gordonu ilk gördüğümüz bölüm hiç sevmiyorum gordonu
NuR
Admin
NuR

2/3 Bloodlust Empty
MesajKonu: Geri: 2/3 Bloodlust   2/3 Bloodlust Icon_minitime1C.tesi Ağus. 08, 2009 10:31 pm

seven varsa burdan saldırı duzenleyelım zaten uyuz takıntılı herıf ya :hıh:
nur_samm
Aktif Üye
nur_samm

2/3 Bloodlust Empty
MesajKonu: Geri: 2/3 Bloodlust   2/3 Bloodlust Icon_minitime1Ptsi Ağus. 10, 2009 7:10 pm

yha bn bu bölümü alacakaranlık'a benzetiom.hani ordaki wampirlerin bazıları ii bazıları kötü yha ordan yola çıkarak benzettim.
NuR
Admin
NuR

2/3 Bloodlust Empty
MesajKonu: Geri: 2/3 Bloodlust   2/3 Bloodlust Icon_minitime1Ptsi Ağus. 10, 2009 7:12 pm

vampır degıllermı ıste ya sulalelerı aynı :D alacakaranlıktakı vampırlerde olan guzellık ve karızma kımseyle kıyaslanamaz ama ya :heart:
ugunas
Aktif Üye
ugunas

2/3 Bloodlust Empty
MesajKonu: Geri: 2/3 Bloodlust   2/3 Bloodlust Icon_minitime1Salı Ağus. 11, 2009 2:37 pm

kesinlikle alacakaranlıktaki vampirler en güzel vampir ırkı heralde :loll:
your guardian angel
Admin
your guardian angel

2/3 Bloodlust Empty
MesajKonu: Geri: 2/3 Bloodlust   2/3 Bloodlust Icon_minitime1Salı Ağus. 11, 2009 5:55 pm

NuR demiş ki:
vampır degıllermı ıste ya sulalelerı aynı :D alacakaranlıktakı vampırlerde olan guzellık ve karızma kımseyle kıyaslanamaz ama ya :heart:
Kesinlikle katılıyorum kardeşim Edward, Emmet,Jasper ve hatta Carlisle hiç biriyle boy ölçüşemezler :heart:
http://blackmoon.yetkinforum.com/
nur_samm
Aktif Üye
nur_samm

2/3 Bloodlust Empty
MesajKonu: Geri: 2/3 Bloodlust   2/3 Bloodlust Icon_minitime1Salı Ağus. 11, 2009 7:16 pm

bn zten güzelik bakımından demedim.bn işleniş konusunda dedim.iyi kötü bakımından....yoksa kimse edward'm yerini almaz=)

2/3 Bloodlust
1 sayfadaki 1 sayfası