Supernatural Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  BlackMoonBlackMoon  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Jensen Ackles Filmografisi

+9
DolunAy
_Tracy_
Savaş Meleği
-legend-
TÖE
özge
nur_samm
miss-winchester
NuR
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
NuR
Admin
NuR

Jensen Ackles Filmografisi Empty
MesajKonu: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1C.tesi Haz. 20, 2009 11:54 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Wishbone - Michael Duss (1995)
7th Heaven Halloween - #9 kid (1996)
Sweet Valley High - Brad (1996)
Mr. Rhodes - Malcolm(1996)
Cybill - David(1997)
Days of our Lives - Eric Roman Brady (1997–2000)
Blonde - Eddie G (2001)
Dark Angel - Ben/X5-493 and Alec/X5-494 (2001–2002)
Dawson's Creek - C.J. (2002–2003)
Still Life (unaired) - Max Morgan (2003)
The Plight of Clownana - Jensen (2004)
Smallville - Jason Teague (2004–2005)
Devour - Jake Gray (2005)
Supernatural - Dean Winchester (2005–present)
Ten Inch Hero - Priestly (2007)
My Bloody Valentine - Tom (2009)
miss-winchester
Aktif Üye
miss-winchester

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1C.tesi Haz. 27, 2009 5:09 pm

Jensen dean winchester rolü için biçilmiş kaftan dean'i başka bi oyuncu oynasa bu kadar oturmazdı
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Salı Haz. 30, 2009 6:06 pm

kesınlıkle bız alıstıgımız ıcın mı falan bılmem de bu role daha uygun baska bırını hayal edemıyorum :flirt olabılecek en mukemmel sekılde oynuyo yetenek meselesı tabı :124:
miss-winchester
Aktif Üye
miss-winchester

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Salı Haz. 30, 2009 6:27 pm

bilmiyorum belkide dediğin gibi bize öyle geliyo ama başkası oynasa sanmıyorum böyle olacağını ...
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Salı Haz. 30, 2009 6:29 pm

kesınlıkle katılıyorum.
nur_samm
Aktif Üye
nur_samm

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Ptsi Tem. 20, 2009 7:16 pm

knal 1'dee yayınlanan dawson's creek ilerki bölümlerinde yani bi 2-3 gün snra jensen çıkıcak o yüzden her gün kanal 1 açık bzde=)
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1C.tesi Ağus. 08, 2009 10:59 pm

ya orda da turkce dublajdır seyredesım gelmıyo oyle olunca Jensenım konusurken sacma sapan bı adamın sesı gelıyo arkadan sınır oluyom konsantre de olamıyom fılme zaten ne dedıgını anlayamıyom :cık:
özge
Yeni Üye
özge

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Paz Ağus. 09, 2009 11:02 am

ne zaman başlıycakki jensenın oynycağı bölümler ben bi baktım jensen olmayına tekrar bıraktım net tarihi örenebilirsem tvye el koyarım :twisted:
nur_samm
Aktif Üye
nur_samm

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Paz Ağus. 09, 2009 2:43 pm

yha bilmiom net tarihini
TÖE
Admin
TÖE

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Cuma Eyl. 04, 2009 1:43 pm

Ben sadece My Bloody Valentine'ı izledim. Gayet başarılıydı. Ama bence filmde daha fazla görmeliydik. İnşallah bundan sonraki filmlerde her dakika görürüz :D
http://blackmoon.yetkinforum.com
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Ptsi Eyl. 07, 2009 12:07 am

aah ah bana kalsa filmin her dakkasında Jensenı gorüyosam o film muhteşem demektir :inlove: :bring:
-legend-
Yeni Üye
-legend-

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Ptsi Eyl. 07, 2009 8:35 am

o herkez için muhteşemdir nurum

sevgililer günü katliamını sinemada altyazı izledim süperdi ama dublajı da izledim yorumsuz :confused:
Savaş Meleği
Yeni Üye
Savaş Meleği

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Ptsi Eyl. 07, 2009 10:15 pm

spn den alıştığımız dean sesi bazen sinirli bazen şakacı bazen tavlama misali ama iş dublaja geldimi ifadesiz bi adamın sesini duymak beni şoke ediyo :tukk:
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Ptsi Eyl. 07, 2009 11:05 pm

bı kere Jensen rolune gore mımıklerını olsun sesını olsun mükemmel derecede ayarlıyo ınsanı buyuluyo resmen ya :love: o gulerken benımde gulmedıgım yada aglarken aglamadıgım bı sahne bıle olmadı suana kadar blush sımdı allahım turk bı kıro o duyguyu nası yasatabılırkı Jensenım ekranda agzını oynatırken o arkadan odun gıbı konusucak :hıh:
Savaş Meleği
Yeni Üye
Savaş Meleği

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Ptsi Eyl. 07, 2009 11:07 pm

malesef ewet ağlamak istiyorummmm :ühü:
_Tracy_
Yeni Üye
_Tracy_

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Ptsi Eyl. 21, 2009 3:36 pm

gelecek sene bu filmografiye "resident evil 3:afterlife" da eklenecek,hem de kendisi tabiki başrolde ve film 3D olarak çekiliyor...ha ha böylece jensen my bloody valentine den sonra ikinci 3D filmiyle "üç boyutlu filmlerde en çok oynayan aktör"rekorunu kırmış oluyor:) (Şimdilik iki filmi öyle ama olsun:))
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Ptsi Eyl. 21, 2009 5:26 pm

hayal kırıklığı yaşatmak gibi olmasın ama Jensen 2009 panelinde "Resident Evil" de rol alması gibi bişeyin söz konusu olmadığını hepsinin uydurma olduğunu açıkladı yanı şuanlık yeni bi filmde göremiycez kendısını malesef ups
DolunAy
Yeni Üye
DolunAy

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Cuma Ekim 02, 2009 12:52 am

Hadi ya...olamaz ya... Tüm hayallerim yıkıldı resmen. Ama bi tesellim var yine de. Çünkü ''Resident Evil'' kadrosuna Wentworth Miller da dahil edilmiş... Çekimler başlamış bildiğim kadarıyla 8-9 hafta sonra da ilk fragman yayınlancakmış... Ya jensen de olsaydı keşke... Sevdiğim iki adam aynı filmde harika olurdu yani.... Hayal kırıklığına uğradım şimdi :(
your guardian angel
Admin
your guardian angel

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Cuma Ekim 02, 2009 11:43 am

Senin avuntun olacak en azından Wentworth var keşke Jensen'de olsaydı ama yok :I
http://blackmoon.yetkinforum.com/
DolunAy
Yeni Üye
DolunAy

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Cuma Ekim 02, 2009 12:45 pm

Valla ya... Niye yok ki.. Jensen'im de olsaydı daha iyi olurdu. Hem bu rol için Jensen'den iyisinimi bulcaklar.. Oynasaydı keşke manyak bi film olurdu cidden... :(
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Cuma Ekim 02, 2009 9:29 pm

yalnız gerçekten Jensen'ın 5/4 The End'teki perfonmansını gördükten sonra bu rolün hakkını en mükemmel derecede vericeğini hatta her zamankı gıbı kendısıne hayran bıraktıracagını düşünüyorum süper bişey olurdu :bring:
DolunAy
Yeni Üye
DolunAy

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Paz Ekim 04, 2009 12:23 am

Hala her yerde Jensen'in bu filmde oynuyacağı yazıyor.. Hatta filmdeki ismi bile belli. Niye gerçek değil yaa... Şimdi İmdb'ye baktım, oyuncular bölümdeki Jensen'in yanında Söylenti yazıyor. Bundan pek çok kişinin haberi yok ve onlarda ne hayaller kurmuşlardır bu film için kim bilir aynı benim gibi, Bu çok büyük bi hayal kırıklığı oldu gerçekten :(
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Paz Ekim 04, 2009 12:47 am

evet malesef herkes gerçek zannediyo ve baya umutlu şekilde bekliyo çoğu kişi :hıh: tam bi hayal kırıklıgı olucak herkes için Jensenın hıcbıseyden haberı yok ama heryerde aynı soylentı :hıh:
TÖE
Admin
TÖE

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Ptsi Ekim 05, 2009 9:54 pm

Dün "Ten İnch Hero"yu seyrettim. Danneel ve Jensen'i bir kare içerisinde görebildim. Film bana çok sıcak geldi. Çok iyi bir film değil ama nedense ben çok beğendim. Hayattan bir sürü kesitler yer alıyor içinde. Bir çok farklı insanın hayatlarını ele alıyor. Jensen'in filmdeki "meşhur" saçlarını da hepiniz bilirsiniz zaten :D Ama filmin sonunda kesiyor merak etmeyin, kaldırabilirsiniz :D
http://blackmoon.yetkinforum.com
_Tracy_
Yeni Üye
_Tracy_

MesajKonu: Geri: Jensen Ackles Filmografisi   Jensen Ackles Filmografisi Icon_minitime1Salı Ekim 06, 2009 9:30 pm

bu resident evil işinde biraz aklım karıştı,bi yanda beş sene öncesindeki aşık olduğum adam wentworth diğer yanda jensen...went oynuyo diye filmi beklesem mi,yoksa jensen yok diye protesto mu etsem... ama tarafsız bakicak olursam tabi ki jensen in oynaması daha iyi olurdu,çünkü went in gerçekten hiç bir oyun gücü yok,bana göre sıfır,üzüldüm bu jensen in oynamaması işine belki yapımcılar film ilgi görmez diye korkup jensen i kadroya alırlar belli mi olur:)

Jensen Ackles Filmografisi
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Jensen Ackles Biyografisi
» Jensen Ackles Resimleri
» Jensen Ackles Resimleri
» Jensen Ackles ve Danneel Harris Evlendi!
» Jensen Ackles ve Danneel Harris evlendi!