Supernatural Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  BlackMoonBlackMoon  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

5/3 Free To Be You And Me

5 posters
YazarMesaj
NuR
Admin
NuR

5/3  Free To Be You And Me Empty
MesajKonu: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1Cuma Eyl. 11, 2009 1:12 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yazar: Jeremy Carver
Yönetmen: J. Miller Tobin
Orjinal Yayın Tarihi: 24 Eylül 2009

Artık kendisine güvenemeyeceğini düşünen Sam, avlanmayı bırakmaya karar verir. Ama gece ziyaretine gelen kişi onun bundan bu kadar kolay kurtulmasına izin vermeyecektir. Dean kendi başına avlanmaya ve kıyameti durdurma çabalarına devam etmektedir. Castiel ve Dean başmelek Raphael'i bulabilmek için birlikte çalışırlar. Çünkü Castiel, Raphael'in tanrının yerini bildiğine inanmaktadır.
özge
Yeni Üye
özge

MesajKonu: Geri: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1Cuma Eyl. 18, 2009 10:43 pm

işte 3 bölüm tanıtım videosu

ii seyirler
TÖE
Admin
TÖE

MesajKonu: Geri: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1Cuma Eyl. 25, 2009 6:11 pm

Eveeeeeeeeeeet sırada 3. bölüm. Öcelikle bir şeyden bahsetmek istiyorum. Okuldayken Nur ile mesajlaşıyorduk ve kim daha önce seyretcek acaba diye düşünüyorduk. Sonra o sen benden daha önce izleyeceksin çünkü ben babamla alışverişe gideceğim dediğinde ben bir hayli sevindim. Tam minibüste giderken indirmeye başladım senden önce izleyeceğim dedi ve ben orda bittim. Neyseki benim bilgisayarım 15 dk. daha hızlı indiriyor. O yüzden yaklaşık bi 15 dk. farkla izledik. Evet kabul ediyorum o benden önce izledi. Ama bir de benim bilgisayarım takılınca o bitirdiğinde ben daha yeni 15. dk.ya gelmiştim. Bölüme gelicek olursak;
Spoiler:
http://blackmoon.yetkinforum.com
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1Cuma Eyl. 25, 2009 6:16 pm

Turguuuut aynanda yolladık sanıye farkla kacırdımmmm!!! tam Gönder dedim Siz mesajınızı yollarken yeni bir.... bilmem ne bilmem ne iletisi çıktı :D planladın resmen yorum için benı bekle dedın cok kotusun :hıh: ama olsun ılk yorum senın olsa da zafer benim! :D :D mesajı degıstırmedım turgut hep aynı seylerı yazmısız :D ve evet ya bende eskıyı cok aradım bu bolumde ne biliyim :ühü: :ühü:

öncelikle başlarına koptum koptum koptum muhteşemdi!!! :D :D Cassın kız tavlarken ki suratına öldüm resmen!! :D :D sonra orda olan olaylara daha da koptum :D Sam limon dograrken Deanın vampır dograması da guzeldı "Geber Twilight!" deyişi daha da guzeldı :D "Dediğinin aynısı" kısmı da superdı :D buralarda baya bi güldüm açıkçası :D :D :D tüm bu güzel ve komik kısımlarda baya güldükten sonra sonlara yaklaştıkça resmen içim karardı moralım bozuldu hayal kkırıklıgına ugradım mahvoldum :ühü: Samın beden işini sevmedım ya ne demek o şimdi bide Lucıfer dedı kı senı senden daha ıyı tanıyorum kabul edıceksın :hah: Deanle mı savascak bunlar :hah: Deanın laflar neydı oyle Sam hakkındakı ınanamadım!! bu Dean olamaz dedım neler dedı oyle :haa?: ve bı dahakı bolum yanı gelecekte lucıfer Samın bedenınde Deanı öldürüyo daha da yıkıldım :ühü: :ühü: :ühü:
your guardian angel
Admin
your guardian angel

MesajKonu: Geri: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1Cuma Eyl. 25, 2009 7:15 pm

Yaaaaa ben izlemedim ne biçim klon ve kardeşsiniz insan haber verir! :hıh:
Ayrıca Dean ''Geber Twilight'' mi dedi? :haa?:
Cık cık cık hiç yakıştıramadım :hııh:
http://blackmoon.yetkinforum.com/
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1Cuma Eyl. 25, 2009 7:21 pm

hayır be kardeşim alemsin ha :D :D :D vampire Twilight diye hitap etti yanı geber dıye vampire demiş oluyo anladın? :D haber versek de izlemiyon ki ama sen online izlemeyi bekliyosun ondan bişey demedim bende bu sefer ups
your guardian angel
Admin
your guardian angel

MesajKonu: Geri: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 10:21 am

1 Salak değilim vampiri avlarken söylediğini anladım :haa?:
2 Bende indiriyorum bazen :haa?:
3 buna ne yazacağımı bilmedim :D :D
your guardian angel
Admin
your guardian angel

MesajKonu: Geri: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1Salı Eyl. 29, 2009 6:12 pm

İzledimmm ama yorum geç oldu biraz... :D
Turgut'a katılıyorum eski spn tadı yok ama yinde mükemmel.
Yaa Dean'ın içine kimse girmesin oyarım gireni çünkü büyük melekler bedenden ayrılınca o kişi mallaşıyo resmen! Dean'dan uzak durun!!!
Sonra Castiel Tanrım aynen Dean oldu yaaa :D Tiripler replikler falan aynı :D :D
Dean of of of Her zaman ki gibi süper bu adam :heart:
Ve asıl ilginç olan Sam'i yavaş yavaş afetmeye ve onun için üzülmeye başladım.
Bide Dean Castiel'le onsuz daha mutluyum senle onun yanında oldugundan çok daha fazla gülüyorum dedi ya çok üzüldüm. Bizi kandırabilir ama kendini...
Neyse diziye dönersek bunu tahmin ediyordum yani Dean'ın meleklerin tarafında Sam'inde şeytanların tarafında olacağını (Gerçi meleklerin şeytanlardan farkı kalmadı yaa :D :D )
Hemdee taa John baba hayattayken sarı gözlü iblis hayatayken ama ne yalan diyim bu beden olayını düşünmemiştim.. Ama yinede biliyodum işte heyyo
Sam kuzum cidden acıyorum ya Lucifer'e bedenin olcağıma kendimi öldürürüm dedi yaa bittim orda aferin lenn falan moduna geçtim. :ühü:
Ama Lucifer tekrardan diriltirim dedi korktum onun adına :hıh:

Tanrı yardımcısı olsun aaaa Tanrı öldü demi Raphael öyle demişti..
Castiel ne cevap vermişti bu çok bilmiş meleğe..?
Bu gece benim kaltağımsın :D :D :D :D
taLHa
Aktif Üye
taLHa

MesajKonu: Geri: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1Cuma Ekim 02, 2009 5:51 pm

Allah kahretsin ya hala başlamadı 4. sezon tnt de
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: 5/3 Free To Be You And Me   5/3  Free To Be You And Me Icon_minitime1Cuma Ekim 02, 2009 11:33 pm

Kardeşim aynen bende Same acıdım ama ya bütün bölüm gözleri dolu dolu gezdı çocuk nerdeyse. bi o Lucifer'a soyledıgı seyde bıde kanı tukurdu ya orda baya bı takdır ettım onu :bring: işin garibi Deane kızdım bırazcık o lafları soyledı dıye o senın kardesın yaw denır mı oyle serefsız falan :hııh: ama yinede Cass'le olanlar muhteşemdiii umarım devam ederler bu şekilde bizde doya doya koparız :D :D

5/3 Free To Be You And Me
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6/6 Live Free or Twi-hard