Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  BlackMoonBlackMoon  TakvimTakvim  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

5/5 Fallen İdol

YazarMesaj
NuR
Admin

MesajKonu: 5/5 Fallen İdol   C.tesi Ekim 03, 2009 1:23 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yazar: Julie Siege
Yönetmen: Jim Conway
Orjinal Yayın Tarihi: 8 Ekim 2009

Sam ve Dean tekrar birlikte çalışmaya karar verirler ve ilk işleri onları insanların Abraham Lincoln gibi ölü ve ünlü olan kişiler tarafından öldürüldüğü küçük bir kasabaya sürükler. Ancak iki genç kız gelip arkadaşlarının Paris Hilton tarafından kaçırıldığını iddia edince kardeşler artık ne avladıklarından emin değillerdir.

Admin

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Cuma Ekim 09, 2009 5:55 pm

Merakla beklenen Paris'li bölüm. Valla artık spoiler içeriyor diye önceden uyarıyorum öyle küçük ayrıntılara saklamayacağım yazımı. Bugünkü rekabeti anladığınız üzre ben kazandım. Nur Hanım dershanesinden dolayı bugünkü yarışmayı kaybetti. Ama elinden gelen herşeyi yaptı tabii ben ondan bir adım öndeydim çünkü sabahın 6 buçuğunda bilgisayarı açıp indirmeye başladım :D Bölüme gelecek olursak;
Bence 5. sezonun şu ana kadar yayınlanan en güzel bölümüydü. Çünkü eski tadı o kadar özlemiştim ki bu bölümle o nefsimi körelttim. Kan vardı, araştırma vardı, sahte kimlikler vardı, Paris Hilton vardı! Daha ne olsun kardeşim. Çoğu kişi beğenmemiş başka yerlerde okuduğum kadarıyla; herkes o kadar alışmış ki şeytan melek konusuna dizimizin asıl bizi bağlayan kısmını unutmuşuz: Av. Espriler yerindeydi yine Dean formundaydı. Sam'in hayran duyduğu kişiyle bir hayli dalga geçti. zaten Paris Hilton ismini duyunca Dean ve Sam'in tipleri komediydi. Hele sonunda Sam Paris'in kellesini uçurduğunda (!) dönüp Dean'e "Dostum, Paris Hilton'dan dayak yedin!" dedi ve koptum. Evet Paris Hilton Dean'i bir güzel dövüyor. Sam'i de fırlatıyor falan. Netice dediğim gibi özlemini duyduğum bir bölümdü. Konu tartışılır. Ama bölümün sonunda -benim indirdiğim sürümde- gelecekteki bölümlerle ilgili bir tanıtım vardı ki ağzım açık izledim. Muhteşemdi. İlerki bölümler beni daha da heyecanlandıracak diye düşünüyorum. Hele Dean ve Sam'in gözlüklü halleri vardı ki.. Havalarından geçilmiyordu. Bir de Dean'in yaşlı hali :D:D Neyse uzatmadan sözümü burda kesiyorum ve sıradaki yorumu Nur'a bırakıyorum :D

NuR
Admin

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Cuma Ekim 09, 2009 11:05 pm

inanmıyorum ya saate bak!! Ben bu saate kadar kalıcak kız mıydım???? Herneyse Turgut basarısını dıle getırmıs zaten :D ben direk bölüme geçiyim hakkaten özlediğim tatta bi bölümdü böyle sadece avlandıkları zamanları özlemişim ya. Deanın paris olayını duyduğu anki "Ne...Nas...Ha?" tepkisi muhteşemdi :D Samin Gandhiye olan hayranlıgıyla dalga gectıgı herbi cumle de muhtesemdı :D Aslında Paris'in daha fazla şey yapmasını beklıyodum ıskence yada daha fazla dayak gibi ama baya az bıseyle yetındı kendısı :scratch: Beklediğim olmadıgı ıcın sasırsam da boylesı cok daha ıyı oldu tabıkı :D Samin Parisin kafasını kesişine diycek laf bile bulamıyorum hayran oldum orda kendısıne :bring: Deane "Dostum az önce Paris Hilton'dan dayak yedin!" diyişi Deanın "Kapa çeneni!" deyişi kısacası baya güldüm bu bölümde de.
ayrıca Deanın başlarda Same olan davranıslarından dolayı cocuga acıdım resmen. Soğuk soğuk konuşmaları, Bobby'e telefonda söylediği şeyler ve bütün işleri Same yıkması zavallım için üzülmeme sebep oldu. Dean de haklı tabı bırden guvenememek konusunda ama yınede kotuydu. Sonunda tatlıya baglamalarıyla ne kadar huzur buldugumu anlatamam üstümden yük kalktı resmen :D Galiba bu sefer tamamen tatlıya bağladılar işi. Dean arabasını kullanmasına izin verdi, Sam avlanmaya devam etmelerinin daha iyi olduğunu söyledi kısacası bundan sonrası bizimkiler açısından daha iyi olucak gibi. bi dahakı bolumlerın özetlerini de izledikten sonra sezonun gittikçe daha da iyiye gıttıgınden emınım tek kelımeyle muhteşemlerdi! :D Deanın yaslı halı 2. katta nefes nefese kalışı sonra ikisinin de o James Bond halleri siyah gözlükler takım elbise falan :D hiç bu kadar karızmatık bı sekılde adam oldurduklerını gormemıstım harıkalardı :D kısacası bu bolum guzeldı ve bundan sonrakı bolumler de cok cok cok daha guzel olcaga benziyo o yuzden daha da büyük bi sabırsızlıkla bekliyorum :bring:

Aktif Üye

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   C.tesi Ekim 10, 2009 10:59 am

Çok dehşet bir bölümdü :D

Turguta katılıyorum '' Paris hiltondan dayak yedin '' kısmı süperdi :D

Neyseki Paris giyinikti yoksa hepimize yazık olurdu :D
esae
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Salı Ekim 20, 2009 4:09 pm

Paris Hilton'u hiç sevmiyorum ama bölüm güzeldi.Az kalsın Paris John'un kılığına girecekti. Ayrıca Dean de Paristen bildiğin dayak yedi yani kadın ayakkabısının altında ezdi Dean i
your guardian angel
Admin

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Salı Ekim 20, 2009 4:34 pm

Yokk yaaa kim ki o Dean'ı ezsin kendi çapında eğlendi garibim :D :D Ama Helal olsun Sam'a iyi uçurdu kafasını :D

esae
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Salı Ekim 20, 2009 7:05 pm

Sam e her konuda helal olsun bence :D
your guardian angel
Admin

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Salı Ekim 20, 2009 7:20 pm

Kaçıncı sezondasın bilmiyorum canım ama ilerde pekte Helal olsun demeyeceğin işler yapabilir :D

esae
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Salı Ekim 20, 2009 7:25 pm

yok canım ya ben hep onun arkasındayım ne yaparsa yapsın :) Aşk gözümü kör etti valla :love: Ayrıca netten takip ediyorum ben geride falan değilim yani
your guardian angel
Admin

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Salı Ekim 20, 2009 7:31 pm

Vayy iyi aşıksın sen yaa ne dyim :D

esae
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Salı Ekim 20, 2009 7:34 pm

herhalde kızım ben bir siteyle kaynaşıyım iyice anlıcaksınız aşkımın ne denli büyük oldugunu diğer sitede çoğu üye biliyor Jared'a olan aşkımı burda da öğrenicek herkes :) o adama hayran olmasam neden ilk 3 paylaşımım Jaredla ilgili olsun :heart:
your guardian angel
Admin

MesajKonu: Geri: 5/5 Fallen İdol   Salı Ekim 20, 2009 7:57 pm

:D :D Ben anladım valla sıra onlarda :D

5/5 Fallen İdol
1 sayfadaki 1 sayfası