Supernatural Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  BlackMoonBlackMoon  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

5/6 "I Believe The Children Are Our Future"

2 posters
YazarMesaj
NuR
Admin
NuR

5/6 "I Believe The Children Are Our Future" Empty
MesajKonu: 5/6 "I Believe The Children Are Our Future"   5/6 "I Believe The Children Are Our Future" Icon_minitime1C.tesi Ekim 03, 2009 5:19 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yazar: Andrew Dabb & Daniel Loflin
Yönetmen: Charles Beeson
Orjinal Yayın Tarihi: 15 Ekim 2009

Sam ve Dean peri masallarına ve şehir efsanelerine benzeyen garip seri katilleri araştırırlar. Jesse adında 11 yaşındaki bir çocuğu araştırırlar ve Jesse istediği herşeyin gerçek olduğunun farkına varırlar. Castiel Sam ve Dean'e Jesse'nin ciddi bir tehdit olduğunu ve ortadan kaldırılması gerektiğini söyler.
NuR
Admin
NuR

MesajKonu: Geri: 5/6 "I Believe The Children Are Our Future"   5/6 "I Believe The Children Are Our Future" Icon_minitime1Cuma Ekim 16, 2009 4:32 pm

haftanın galibi olarak ilk yorumu yazıyorum bölüm iyiydi yine gayet komık ve heyecanlandıgım sahneler vardı. Cass'ın o gazlı sahnesınde bıttım gulmekten gozumden yas geldı artık mukemmel bıseydı :D Deanın baslardakı hallerı de baya komıktı su çiğ domuz etini 2 gun boyunca yiyişi ve buzdolabımız yok bahanesı :D Jesse massallah bacak kadar boyuyla Samın seytan kanlı halınden daha da guclu cıktı sasırdım valla savasta baya ıse yarayabılırdi Deanın dedıgı gıbı ama cocuk tek basına kahraman olmaya gıttı :hah: pek aksıyonlu olmasa da ıyıydı kısacası
TÖE
Admin
TÖE

MesajKonu: Geri: 5/6 "I Believe The Children Are Our Future"   5/6 "I Believe The Children Are Our Future" Icon_minitime1Cuma Ekim 16, 2009 5:49 pm

Evet haftanın galibi Nur. Tebrik ediyorum :D
Bölüm normal bölümdü yani. 5.sezonun konusu itibariyle gayet hoş sayılabilecek bir bölümdü. Nur'un dediği gibi komik sahneler vardı. Bence Jesse ilerle karşımıza çıkacak ve çok yarayacak ama tabi Lucifer'in de işine çok yarayabilir. Uzatmaya gerek yok. Klasik bir 5. sezon bölümüydü.
http://blackmoon.yetkinforum.com

5/6 "I Believe The Children Are Our Future"
1 sayfadaki 1 sayfası