Supernatural Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  BlackMoonBlackMoon  TakvimTakvim  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

5/10 Abandon All Hope

YazarMesaj
NuR
Admin

MesajKonu: 5/10 Abandon All Hope   Cuma Kas. 06, 2009 6:22 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yazar: Ben Edlund
Yönetmen: Phil Sgriccia
Orjinal Yayın Tarihi: 19 Kasım 2009

Sam, Dean ve Castiel Colt'un izini bulurlar ve Lucifer'ı bulup cehenneme geri yollayabilmek için saldırıya geçerler. Bobby, Ellen ve Jo'nun da katılmasıyla avcılar tekrar biraraya gelirler. Belki de dünyadaki son günleri olacak bu savaş için güç birliği yaparlar.

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Cuma Kas. 13, 2009 7:44 pm

wouw bu bölüm süper olucak gibi
Lucifer vs Castiel :P
your guardian angel
Admin

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Cuma Kas. 13, 2009 8:09 pm

Gerçekten heycanla beklediğim bölüm.. Spn çok yavaşladı heycan lazım ratingnleri çok düştü... Umarım bu bölüm beklediğimiz gibi olur

Efecan
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   C.tesi Kas. 21, 2009 12:20 am

süperdi
NuR
Admin

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   C.tesi Kas. 21, 2009 12:42 am

Jo'nun ölmesine üzüldüm ben Ellen'ın da aynı şekil yazık oldu [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dean Bobbyle Jo hakkında konuşurken ağlar gibi oldu ya garip oldum orda ben de vedalaşmaları gene ayrı bi olaydı zaten gözlerim doldu valla [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] umduğum kadar bişey olmadı daha büyük şeyler hayal etmiştim ben ama buna da şükür Dean Lucifer'ın kafaya sıktı o da düştü öldü ya dedim yuh bu kadar kolay olamaz heralde tam o anda ayaklandı zaten [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Crowley pek şeker ve orjınal bişeydi sevdim keratayı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama iyice bi karanlık oldu bu dizi ya Cass artık bi gidip gelmeye yarıyo şeytanları da öldüremiyo Colt planları çöpe gitti zaten Lucifer resmen ölümsüz bişey oldu ne planladıkları belli değil bi dahaki bölüm Deanle Sami delilerin arasına kapatıyolar tabı bunlar o hastanede hakkaten delirme aşamasına geliyolar şeytanlar basıyo falan filan noluyo hiçbişey anlamadım çok karıştı herşey bee [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   C.tesi Kas. 21, 2009 12:41 pm

:D
11 i merakla bekliyoruz :D
TÖE
Admin

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Paz Kas. 22, 2009 10:37 am

5. sezonun en kaliteli bölümüydü. 9 ve 10. bölümleri art arda seyrettim. O yüzden biraz geciktim. Zaten 2 haftadır da dizi seyredemiyorum hepsi birikti -hatta bir dizim yayından kaldırılmış bile :D- Neyseki dün zaman buldum ve seyrettim;

Crowley sempatikti, anlaşma mühüründe erkeklere bir ayrıcalık tanımadı :D İlk başta bizimkilere herşeyi söyleyince tuzak sandım. Ayrıca çok da zeki kendisi; öldürüleceğini tahmin etmiş Colt'taki mermileri boşaltmış beyfendi. Neyse bizimkiler gitti kasabaya. Jo'nun Cass'e "Kapı kolu diye birşey bilmiyor musun?" demesiyle Cass'in ardında bitmesine koptum :D Sonra Cass bir sürü Azrail gördü. Ben de tırstım o an kesin birşey var. Ama Cass'i tuzağa düşürdü Lucifer. Tanrım! Lucifer'a kızamıyorum çünkü; o kadar sempatik, o kadar rahat, o kadar inandırıcı konuşuyor ki kendimden şüphe etmeye başladım :D Meg pisliğinin saldığı cehennem köpekleri biricik Jo ve Ellen'ımızın ölmesine sebep oldu... Sanırım Supernatural sezonları boyunca en duygulandığım sahneydi, ağladım. Herşey güzel, Lucifer Ölüm'ü çağırmak için ayin düzenliyor falan. O sırada bir baktık Colt Lucifer'ı öldüremiyor. Zaten öldürseydi saçma olurdu. O kadar basit mi yani? Lucifer "O silahın öldüremeyeceği 5 şeyden biriyim" dedi. Herhalde diğer 4'ü de melek. ama Tanrı o 5 şeyin içinde değil. Benim anlamadığım Dean orda yerde yaralı, Sam ortada apaçık duruyor. O sırada yerin 600 kat altından Ölüm çıkıyor; nedense orda biten sahnenin ardından bir şekilde Dean ve Sam kurtulmuş Bobby'nin yanında oluyor. Oradan nasıl kurtulabilmiş olmaları beni çok düşündürdü. Neyse, sonunda şömineye belki de 5 sezonun en güzel karesini attılar. O resmi niye yaktıklarına bir anlam veremedim. Hatıra olarak saklasanız, batıyor muydu?

Bu bölüm beni heyecanlandırdı mı? Evet. 11. bölümü ben de iple çekiyorum. İnş. bundan sonraki bölümler de en az bu bölüm kadar katileteli ve akıcı olur. O zaman tadından yenmez işte.

TonkTurk
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Paz Kas. 22, 2009 12:27 pm

Bencede çok kaliteli bir bölümdü . Ve yanlış hatırlamıyorsam Cass o kutsal ateşten kurtulup çocukların yanına gitti.Öyle kurtuldular diye hatırlıyorum :S
Efecan
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Paz Kas. 22, 2009 3:59 pm

ellen ve jo yu hatırlattığı için yaktılar galiba :P

acaba o dier 4 şey ne coltun öldüremediği

2 isim gelio aklıma
Gabriel
Mikael
NuR
Admin

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Paz Kas. 22, 2009 6:05 pm

TÖE demiş ki:
5. sezonun en kaliteli bölümüydü. 9 ve 10. bölümleri art arda seyrettim. O yüzden biraz geciktim. Zaten 2 haftadır da dizi seyredemiyorum hepsi birikti -hatta bir dizim yayından kaldırılmış bile [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]- Neyseki dün zaman buldum ve seyrettim;

Crowley sempatikti, anlaşma mühüründe erkeklere bir ayrıcalık tanımadı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] İlk başta bizimkilere herşeyi söyleyince tuzak sandım. Ayrıca çok da zeki kendisi; öldürüleceğini tahmin etmiş Colt'taki mermileri boşaltmış beyfendi. Neyse bizimkiler gitti kasabaya. Jo'nun Cass'e "Kapı kolu diye birşey bilmiyor musun?" demesiyle Cass'in ardında bitmesine koptum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sonra Cass bir sürü Azrail gördü. Ben de tırstım o an kesin birşey var. Ama Cass'i tuzağa düşürdü Lucifer. Tanrım! Lucifer'a kızamıyorum çünkü; o kadar sempatik, o kadar rahat, o kadar inandırıcı konuşuyor ki kendimden şüphe etmeye başladım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Meg pisliğinin saldığı cehennem köpekleri biricik Jo ve Ellen'ımızın ölmesine sebep oldu... Sanırım Supernatural sezonları boyunca en duygulandığım sahneydi, ağladım. Herşey güzel, Lucifer Ölüm'ü çağırmak için ayin düzenliyor falan. O sırada bir baktık Colt Lucifer'ı öldüremiyor. Zaten öldürseydi saçma olurdu. O kadar basit mi yani? Lucifer "O silahın öldüremeyeceği 5 şeyden biriyim" dedi. Herhalde diğer 4'ü de melek. ama Tanrı o 5 şeyin içinde değil. Benim anlamadığım Dean orda yerde yaralı, Sam ortada apaçık duruyor. O sırada yerin 600 kat altından Ölüm çıkıyor; nedense orda biten sahnenin ardından bir şekilde Dean ve Sam kurtulmuş Bobby'nin yanında oluyor. Oradan nasıl kurtulabilmiş olmaları beni çok düşündürdü. Neyse, sonunda şömineye belki de 5 sezonun en güzel karesini attılar. O resmi niye yaktıklarına bir anlam veremedim. Hatıra olarak saklasanız, batıyor muydu?

Bu bölüm beni heyecanlandırdı mı? Evet. 11. bölümü ben de iple çekiyorum. İnş. bundan sonraki bölümler de en az bu bölüm kadar katileteli ve akıcı olur. O zaman tadından yenmez işte.
o Dean ve Sam'in Lucıferın yanından kurtulusu pat dıye olmadı ya Cass'ın kurtuldugunu gosterdıler zaten bızımkılerın yanına geldı ısınlanıp gıttıler hatta Lucıfer donup baktı sonra sırıtıp tekrar ayine devam ettı gormedın mı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ve aynen bencede darısı dıger bolumlerın basına artık taaaa 21 ocağa kadar hiçbişey goremıcez ama [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Admin

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Paz Kas. 22, 2009 6:34 pm

Yalnız benim indirdiğimde öyle bir sahne yoktu :D :D :D Koptum :D

Ek: Oha! Varmış! O sahnede uyudum herhalde. Kendime inanamıyorum! :D :D

NuR
Admin

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Paz Kas. 22, 2009 7:38 pm

oha uyudum derken [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Paz Kas. 22, 2009 7:43 pm

neyy 21 ocak mı :S aaaa

off nası beklicez yaa
TÖE
Admin

MesajKonu: Geri: 5/10 Abandon All Hope   Paz Kas. 22, 2009 8:10 pm

NuR demiş ki:
oha uyudum derken [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir ara kendimden geçmiştim de :D Olamaz mı yani? Ya da telefonuma bakıyordum herhalde. Bilgisayarı bıraktığımdan beri telefona sardım. Elimden düşmüyor :D

5/10 Abandon All Hope
1 sayfadaki 1 sayfası