Supernatural Türkiye Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  BlackMoonBlackMoon  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bela Talbot

3 posters
YazarMesaj
NuR
Admin
NuR

Bela Talbot Empty
MesajKonu: Bela Talbot   Bela Talbot Icon_minitime1Çarş. Tem. 07, 2010 4:24 pm

Bela Talbot Laurencohan

Bela bir avcı değildi ancak avcıların bildiği her türlü bilgiye sahipti ve avcılık için gerekli değerli eşyaları çalarak yüksek fiyatlarda satıyordu. "Bad Day At Black Rock" adlı bölümde Sam ve Dean'in getirdiği kötü şans nedeniyle yok etmeye çalıştıkları tavşan ayağını çalıp satmak istemişti. Tavşan ayağını Sam ve Dean'e kaptırmıştı ancak Dean'in bütün ikramiye biletlerini çalarak kazanç açığını büyük ölçüde kapattı. "Red Sky At Morning" bölümünde önce Sam ve Dean'e değerli bir eşyayı çalmaları konusunda yardım etti daha sonra aynı eşyayı onlardan da çalarak kaçtı. Ancak kendi başı da belaya girince onlardan yardım istedi. Dean her ne kadar istemese de onun hayatını kurtardılar. "Fresh Blood" bölümünde Gordon'a Sam ve Dean'in yerini söyledi. "Dream A Little Dream Of Me" bölümünde Sam ve Dean'in olayı çözmelerinde yardım etti ancak daha sonra kasadan Colt'u çalarak kayıplara karıştı. "Just İn Bello" bölümünde Sam ve Dean onu buldular ancak Bela ellerinden kurtularak onları polise yakalattı. "Time İs On My Side" bölümünde Dean Bela'yı buldu ancak o Colt'u çoktan satmıştı. Bu bölümde Bela'nın hikayesini öğrendik. Çok küçük yaşta babası tarafından tacize uğradığı için şeytanla anlaşma yaparak babasını öldürtmüştür. Ölmeden önce Dean'i arayarak anlaşmaları Lilith'in tuttuğunu söyledi. Bölümün sonunda da anlaşma süresi dolduğu için cehennem köpekleri tarafından parçalanarak cehenneme gönderildi.
your guardian angel
Admin
your guardian angel

Bela Talbot Empty
MesajKonu: Geri: Bela Talbot   Bela Talbot Icon_minitime1Çarş. Tem. 07, 2010 5:00 pm

İşte benim kızım SPN'ye gelmiş en güzel yaratık ve Dean'ın yanında görmek istediğim tek dişi :heart: Seviyorum bu kızı ya :)
http://blackmoon.yetkinforum.com/
-legend-
Yeni Üye
-legend-

Bela Talbot Empty
MesajKonu: Geri: Bela Talbot   Bela Talbot Icon_minitime1Perş. Tem. 08, 2010 4:34 pm

ben de seviyorum bu kızı bizimkilerin başına az iş açmadı değil ama tatlı kız
your guardian angel
Admin
your guardian angel

Bela Talbot Empty
MesajKonu: Geri: Bela Talbot   Bela Talbot Icon_minitime1Perş. Tem. 08, 2010 5:29 pm

Bencede öyle seven az olsada aynı fikirde birilerinin olması süper. Hep bunun açtığı belaya can kurban sevimli şey ya :heart:
NuR
Admin
NuR

Bela Talbot Empty
MesajKonu: Geri: Bela Talbot   Bela Talbot Icon_minitime1Perş. Tem. 08, 2010 5:31 pm

bende seviyorum kızı ya yalnız değilsiniz :)
your guardian angel
Admin
your guardian angel

Bela Talbot Empty
MesajKonu: Geri: Bela Talbot   Bela Talbot Icon_minitime1Perş. Tem. 08, 2010 5:36 pm

Heyt bee kardeş dediğin böyle olur :) :)
-legend-
Yeni Üye
-legend-

Bela Talbot Empty
MesajKonu: Geri: Bela Talbot   Bela Talbot Icon_minitime1Perş. Tem. 08, 2010 5:59 pm

NuR demiş ki:
bende seviyorum kızı ya yalnız değilsiniz :)

yalnız olmadığımızı bilmek sevindirici :D :D

Bela Talbot
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lauren Cohan (Bela Talbot)